JAK PRODAT FIRMU

UVAŽUJETE O PRODEJI FIRMY?

Zdědili jste firmu a nemáte zájem s podnikáním pokračovat, rozcházíte se se společníky, nebo chcete skončit s podnikáním z rodinných, zdravotních či jiných důvodů? Chcete si v klidu užít svého zaslouženého důchodu? Obáváte se, že narazíte na lumpa, který Vás o firmu obere? Pak jistě stojíte před důležitou otázkou – jak prodat Vaši firmu?

Prodej firmy je složitý proces a většina podnikatelů s ním nemá zkušenosti. Prodej firmy je komplexní úloha a zahrnuje mnoho problematických aspektů, na které je třeba si dávat pozor. Jak byste tedy při prodeji firmy měli správně postupovat? 

Svou firmu můžete prodat buď sami, nebo pomocí zprostředkovatele, který zpravidla má kontakty na zajímavé investory, osloví případné zájemce o koupi, pomůže připravit smlouvy, dokáže nastavit optimální cenu, pomůže Vám moderovat proces prodeje atd.

Proč při prodeji firmy využít našich služeb? 

Ať už jste se z jakéhokoliv důvodu rozhodli prodat svou firmu, popřípadě její část, jsme připraveni Vám pomoci. Budeme pro Vás aktivně vyhledávat ideálního zájemce o koupi, a to jak mezi potencionálními investory, tak i případně oslovíme vaší konkurenci, a to v konkrétním regionu, v rámci ČR, nebo i v zahraničí. Zpracujeme pro Vás ZDARMA analýzu společnosti, provedeme interní audit a Vaši firmu naceníme. Zajistíme pro Vás transakční smlouvy i vypořádání transakce včetně zajištění služeb advokátní či notářské úschovy. Služby související s prodejem poskytujeme po celou dobu transakce BEZPLATNĚ a provizi si nárokujeme až ze skutečně realizovaného obchodu.

Se samotným prodejem firmy se pojí široká škála aspektů a řada rizik, které je potřeba řešit. Přečtěte si náš e-book o tom, na co byste si při prodeji firmy měli dát pozor, jak ji nacenit, co by nemělo chybět ve smlouvách, jak by správně měla proběhnout transakce a mnohem více. 

Stáhněte si ZDARMA náš e-book a získejte podrobného průvodce prodejem firmy.  

MÁM ZÁJEM O E-BOOK ZDARMA